250TL VE ÜZERİ SİPARİŞLER DE KARGO BEDAVA!

Hakkımızda

Addis Ababa Coffee “Bir Kahveden Daha Fazlası”

 

 

Kahvenin büyülü dünyasına “Hoşgeldiniz”

HAKKIMIZDA

2017 yılında Kumtel Gıda A.Ş. bünyesinde kahveye olan tutku ve merakımızla yarattığımız Addis Ababa Coffee markasının kökeni Etiyopya'ya dayanıyor.

Kahve çekirdeklerinin ana vatanı olan Etiyopya’daki tarlalarımızda özenle ürettiğimiz kahve çekirdeklerimizin fincanlarınıza ulaşma yolculuğunu etkileyici hale dönüştürmek için çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda yüksek teknolojik altyapı ve alanında uzman ekibimiz ile Türkiye'deki en büyük kahve üretim tesislerinden birini Kayseri’de faaliyete geçirdik. Bu sayede Addis Ababa Coffee’nin lezzet ve kalitesini garanti altına alıyoruz.

Addis Ababa olarak her zaman en iyi lezzeti hak eden sizler için dünyanın en iyi çekirdeklerini özenle bir araya getirerek kendimize has tekniklerle harmanlayarak kavuruyoruz.

En lezzetli kahveleri, en taze şekilde size ulaştırmak en büyük motivasyon kaynağımız.

FARKIMIZ

Kahvelerimizde bulunan çikolata, narenciye gibi aromatik tatları, harici hiçbir katkı maddesi kullanmadan ve aroma eklemeden kendi özel kavurma yöntemlerimiz ile ortaya çıkarıyoruz.

Kahveye olan tutkumuzu sizinle paylaşmak için çalışıyor, yüksek standartta teknolojik ve geniş hacimli üretim tesislerimiz sayesinde en kaliteli kahveleri uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Dünyadaki en kaliteli kahve çekirdeklerini kendi standartlarımız dahilinde uzmanlarımızla birlikte özenle seçiyoruz. Her damak zevkine hitap eden çeşitlilik ve harika lezzetler sunmak için özel reçetelerimiz ile çekirdekleri kendi aromasına göre ayrı sıcaklıklarda ve ayrı sürelerde kavuruyoruz.

Dengeli bir tat yakalayarak kahvelerimizin damak zevkinize en uygun şekilde sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Addis Ababa Coffee olarak tüm kahvelerini dikkatlice kavurmak için daha fazla zaman ve emek harcıyoruz. Çünkü iyi olan her şey zamana ihtiyaç duyduğunu çok iyi biliyoruz!

Addis Ababa Cofffee Marka İsmi ve Logosu Nereden Mi Geliyor?

Hayattaki her şeyin bir adı vardır ve her birinin kendisine özgü anlamı.  Markamıza isim düşünürken, kahve çekirdeklerimizin sevgiyle yetiştiği topraklardan esinlendik. Addis Ababa Etiyopya’nın başkentidir. Addis: Yeni, Ababa: Çiçek anlamına gelir. Yemen’de Khaldi adındaki bir çoban ay ışığında keçi sürülerini otlatırken, hayvanların bazı yeşil ve sarı meyveleri yediğini görür. Hemen sonrasında canlandıklarına ve  hızlandıklarına tanık olur.  Khaldi de denemek ister ve tadına bakar. Tıpkı keçileri gibi ona da bir canlılık gelir. Bu olay dilden dile dolaşır, içecek olarak denenmeye varacak bir yolculuk başlar. Merak iyidir, bazen mucizevi olayları başlatır. Kahve yolculuğunu başlatan keçilerin hikayesi ise logomuza ilham oldu.

Galata’ya yolunuz düşerse, sıcak bir karşılama ve misafirperverliğimizle tanışmaya bekleriz. 

Kahve Tadında Kalınız...

 

 

 

 

Hızlı ve Ücretsiz Teslimat

Hızlı Teslimat

Tüm siparişlerinizi hızlı
şekilde teslim ediyoruz.

Para İade Garantisi

Para İade Garantisi

30 gün içinde para iadesi yapıyoruz

7 - 24 Müşteri Desteği

7/24 Müşteri Desteği

7/24 müşteri desteği sağlıyoruz.

Güvenli Çevrimiçi Ödeme

Güvenli Çevrimiçi Ödeme

SSL / Secure sertifikasına sahibiz

back to top
FİLTRELE