Addis Ababa Coffee “Bir Kahveden Daha Fazlası”

 

 

 

 

Kahvenin büyülü dünyasına “Hoşgeldiniz”

 

 

 

HAKKIMIZDA

 

2017 yılında Kumtel Gıda A.Ş. bünyesinde kahveye olan tutku ve merakımızla yarattığımız Addis Ababa Coffee markasının kökeni Etiyopya'ya dayanıyor.

 

Kahve çekirdeklerinin ana vatanı olan Etiyopya’daki tarlalarımızda özenle ürettiğimiz kahve çekirdeklerimizin fincanlarınıza ulaşma yolculuğunu etkileyici hale dönüştürmek için çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda yüksek teknolojik altyapı ve alanında uzman ekibimiz ile Türkiye'deki en büyük kahve üretim tesislerinden birini Kayseri’de faaliyete geçirdik. Bu sayede Addis Ababa Coffee’nin lezzet ve kalitesini garanti altına alıyoruz.

 

Addis Ababa olarak her zaman en iyi lezzeti hak eden sizler için dünyanın en iyi çekirdeklerini özenle bir araya getirerek kendimize has tekniklerle harmanlayarak kavuruyoruz.

En lezzetli kahveleri, en taze şekilde size ulaştırmak en büyük motivasyon kaynağımız.

 

 

FARKIMIZ

 

Kahvelerimizde bulunan çikolata, narenciye gibi aromatik tatları, harici hiçbir katkı maddesi kullanmadan ve aroma eklemeden kendi özel kavurma yöntemlerimiz ile ortaya çıkarıyoruz.

Kahveye olan tutkumuzu sizinle paylaşmak için çalışıyor, yüksek standartta teknolojik ve geniş hacimli üretim tesislerimiz sayesinde en kaliteli kahveleri uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Dünyadaki en kaliteli kahve çekirdeklerini kendi standartlarımız dahilinde uzmanlarımızla birlikte özenle seçiyoruz. Her damak zevkine hitap eden çeşitlilik ve harika lezzetler sunmak için özel reçetelerimiz ile çekirdekleri kendi aromasına göre ayrı sıcaklıklarda ve ayrı sürelerde kavuruyoruz.

Dengeli bir tat yakalayarak kahvelerimizin damak zevkinize en uygun şekilde sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Addis Ababa Coffee olarak tüm kahvelerini dikkatlice kavurmak için daha fazla zaman ve emek harcıyoruz. Çünkü iyi olan her şey zamana ihtiyaç duyduğunu çok iyi biliyoruz!

 

Addis Ababa Cofffee Marka İsmi ve Logosu Nereden Mi Geliyor?

Hayattaki her şeyin bir adı vardır ve her birinin kendisine özgü anlamı.  Markamıza isim düşünürken, kahve çekirdeklerimizin sevgiyle yetiştiği topraklardan esinlendik. Addis Ababa Etiyopya’nın başkentidir. 

Addis: Yeni, 

Ababa: Çiçek anlamına gelir. Yemen’de Khaldi adındaki bir çoban ay ışığında keçi sürülerini otlatırken, hayvanların bazı yeşil ve sarı meyveleri yediğini görür. Hemen sonrasında canlandıklarına ve  hızlandıklarına tanık olur.  Khaldi de denemek ister ve tadına bakar. Tıpkı keçileri gibi ona da bir canlılık gelir. Bu olay dilden dile dolaşır, içecek olarak denenmeye varacak bir yolculuk başlar. Merak iyidir, bazen mucizevi olayları başlatır. Kahve yolculuğunu başlatan keçilerin hikayesi ise logomuza ilham oldu.

 

Galata’ya yolunuz düşerse, sıcak bir karşılama ve misafirperverliğimizle tanışmaya bekleriz. 

 

Kahve Tadında Kalınız...

 

 

Kahvenin ana vatanı olarak kabul edilen Etiyopya'dan; Yurtdışı ve Türkiye'de kurduğumuz uzman bir ekip ile sizleri nitelikli Etiyopya kahvesi ile buluşturmak için buradayız...

- Etiyopya'dan toplanan farklı yöre ve bölgelerde ki kahve çekirdeklerini bir araya getirerek, tüm operasyonu kendi bünyemizde yürütüp, sizler ile buluşturuyoruz.

- Etiyopya Hükümeti ve adil çiftlik düzenini Birleşmiş milletler programı kapsamında destekliyoruz. Bu düzen üretici ile birlikte büyümeyi amaçlamaktadır.

- Kahvede en zor proseslerden biri standart kalitedir. Bunun için kahve aromasından fedakarlık yapmadan, nitelikli kahveyi standart kalite ile sizlerle buluşturuyoruz.

- Kahvelerimizi ayıran bir çok özellik ve nitelik ile ayrıca lojistik ağımız ile güvenli ve sürdürülebilir bir anlayış için sizler ile çalışmak için hazırız.

Bizimle toptan bir kahve ilişkisi kurmakla ilgileniyorsanız, lütfen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 

ADRES: 

 

Tadım Merkezi:

Bereketzade Mh. Şishane Sk. No:1 Şişhane/Beyoğlu/İstanbul

Farklı harmanlarımızı denemek için sizleri Tarihi Galata Kulesinde ki tadım merkezimize bekleriz.

Kayseri Fabrika:

OSB 6. Cad. No:42 Melikgazi/Kayseri Kumtel Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Etiyopya:

Nega City Mall K/K Kirkos Wereda 8 5th Floor Kazanches Addis Ababa/Ethiopia

 

Detaylı İletişim Bilgileri için tıklayınız         

 

 

                                       

                    

 
 

 

 

                                                        

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR