Çekirdek Kahvenin Büyülü Dünyası

 

Etiyopya, kahvenin doğduğu yer olarak bilinir ve çekirdek kahve denince akla ilk gelen ülkelerden biridir. Addis Ababa Coffee, bu eşsiz mirası korumak ve siz kıymetli kahve tutkunlarına eşsiz bir kahve keyfi yaşatmak için çalışıyor. Etiyopya’nın verimli topraklarından getirdiğimiz premium kalitede özel çekirdek kahveleri doğal yöntemlerle işleyerek sizlere her fincanda eşsiz bir kahve keyfi sunuyoruz.

 

Etiyopya'nın Eşsiz Aromaya Sahip Çekirdek Kahveleri

 

Addis Ababa Coffee olarak, Etiyopya 'daki bahçelerimizden en kaliteli kahve çekirdeklerini sizler için özel olarak topluyoruz. Kahve çekirdeklerimizi tazeliğini ve aromasını koruyacak şekilde özenle paketliyoruz. Her bir yudumda Etiyopya 'nın büyüleyici kahve bahçelerinin ruhunu hissetmenizi ve bir fincan kahve ile tüm yorgunluğunuzu atmanızı amaçlıyoruz.

 

Çekirdek Kahve ile Kendinizi Şımartın

 

Farklı demleme yöntemleriyle çekirdek kahvenizden farklı tatlar elde edebilirsiniz. İster filtre kahve, ister espresso, isterse klasik Türk kahvesi hazırlayın. Taze çekilmiş çekirdek kahve muhteşem aroması ve hoş kokusu ile sizlere farklı bir dünyanın kapısını aralayacaktır. Addis Ababa Coffee olarak kahve çekirdeklerimizde tazelik ve ürün kalitesine büyük önem veririz. Etiyopya 'nın efsanevi kahve bahçelerinden özenle hasat edilen çekirdeklerimizi tazeliğini ve kalitesini koruyacak şekilde tüketicilerimizle buluşturmaktayız. Benzersiz bir kahve deneyimi yaşamak isteyen kahve tutkunları için Addis Ababa Coffee kahve çekirdekleri en doğru tercih olacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR