Garanti Şartları

Garanti Şartları

Garanti Şartları

GARANTİ ŞARTLARI:

Sitemiz üzerinden satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler firmamız tarafından 2 yıl garanti altındadır. Sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da Türkiye geneli 350 servisimiz ile  vereceğimiz hizmeti en üst düzeyde tutmak amacındayız.

Bu sebeple,

Satıştan elinize ayıplı ulaşan ya da kanuni süre içerisinde arızalanan ürünlerinizin değişimi, arızalı ürünlerinizin onarımı veya iade etmek istediğiniz ürün işlemlerinin daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulabilmesini amaçlamaktayız. Ürünle alakalı tarafımıza göndereceğiniz e-posta [email protected] ile bilgilerin tam ve doğru şekilde yazılması ve talebin net olarak anlaşılması işlemleri hızlandırabilmemizi sağlamakta ve bekleme sürelerinizi azaltmaktadır. Değişim veya İade işlemine tabi tutulmasını istediğiniz ürünlerinizin tarafımızdan size verilecek e-posta şeklindeki  onay ile ürünleri bize ulaştırmanız gerekmektedir.

ARIZA: Kanuni değişim ve iade süresini aşmış arızalı ürünler ile garanti süresi devam eden arızalı ürünleriniz değişim işlemine tabi tutulamayacaktır. Servis aracılığı ile onarımının yapılması sağlanacaktır.

DEĞİŞİM: Satıştan elinize ayıplı ulaşan ya da kanuni süre içerisinde arıza yapan ürünlerin değişimi için [email protected] adresinden talepte bulunabilirsiniz.

Etiketler: Garanti Şartları
Haziran 01, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR