Kolombiya Single 1000 Gr.
Kolombiya Single 1000 Gr.
Kolombiya Single 1000 Gr.
Kolombiya Single 1000 Gr.
Kolombiya Single 1000 Gr.
Kolombiya Single 1000 Gr.

Kolombiya Single Origin Kahve 1000 Gr.

Fiyat : ₺629,00(KDV Dahil)

ETİYOPYA MARKASI

                                             

KOLOMBİYA SINGLE ORIGIN 1000 GRAM 

Etiyopya dışında ki tek kahvemiz.

 

 

Sizlerin yoğun talebi ile oluşturduğumuz özel kahvemiz...
 

Addis Ababa Coffee markamız, sizlere Arabica kahve türünün ana vatanı olan Etiyopya'dan farklı çekirdek ve aromalardan kahveleri ile buluşturuyor...

Sedece aynı tip karakterli Kolombiya kahvelerinden oluşmaktadır.

Kalite ve farklılık anlayışı olanlar için, tadıyla ilham verir. Etiyopya'dan sonra en lezzetli kahve çekirdekleri Kolombiya'da yetişir. Addis Ababa Coffee her hasattan en iyi ve yüksek kalitede çekirdekleri seçer, özel hazırlık aşamalardan sonra paketler. Kolombiya Single Origin kahve çekirdeği doğalında çikolata, fındık aromaları içerir. Yoğun aromalı içimi ilham verir. Addis Ababa Coffee kahvelerinde aroma; çekirdeklerin kendisinden gelir, ekstra aroma kullanılmaz. Yetiştirme yöntemindeki özen, lezzetinde hissedilir. Addis Ababa Coffee'de tüm çekirdekler aromasına göre ayrı sıcaklık ve sürelerde kavrulur. Kolombiya Single Origin kahve; Kolombiya kahve çekirdeklerinden orta kavurma ile elde edilmiştir.

Harmanımızda ki her çekirdek ayrı ayrı ısı ve süre grafiklerinde kavrularak tadım esnasında hepsinin tadını hissetmenizi sağlar.

Kavurma sistemimiz sayesinde, içerken acı tat bırakmaz, midenizi rahatsız etmez.

Kahvemiz, çekirdek kalitemiz, kavurma teknolojimiz, saklama koşullarımız ve operasyonda ki özenimiz ile, sizlere içerken rahatsız etmeyecek keyifli bir kahve sunuyoruz.

En önemli unsur, her pakette aynı lezzete sahip olmak.

Haftalık kavurmalarımız ile her zaman taze kahve sevk etmekteyiz.

Tüm stoklarımızı kavrulmuş çekirdek olarak bekletmekte, siparişe göre anlık çekerek sizlere en taze kahvenin ulaşmasını amaçlıyoruz.

Özel ambalaj ile gıdaya uygun %100 güvenli, valf sistemi ile kahveden oluşan gazın dışarı atılması ve dışarıdaki hava ile temasını önleyerek uzun süre tazeliğinin korunmasını sağlamaktayız.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
*/