250TL VE ÜZERİ SİPARİŞLER DE KARGO BEDAVA!
Demleme Metodları
COLD BREW
Bu muhtemelen kahve demlemenin ve tüketmenin en kolay yolu olabilir. 12-14 saatlik demleme süresi, kahvenin aroma notalarını ortaya çıkarma eğilimindedir.
Devamı...
CHEMEX
1941'de Dr. Peter Schlumbohm tarafından icat edilen Chemex, kahve demlemenin en kolay ve en arzu edilen yollarından biri olmaya devam ediyor. Chemex, yeniden kullanılabilir bir filtreye sahiptir ve tam gövdeli bir kahve elde etmenizi sağlar.
Devamı...
AEROPRESS
AeroPress'in Aerobie Disk'in mucidi Alan Adler tarafından icat edildiğini öğrenmek sizi şaşırtabilir. AeroPress sadece 2005'ten beri piyasada ama yıkılmaz yapısı ve sayısız demleme varyasyonu onu birçok kahve uzmanının favorisi haline getirdi. Bir Dünya AeroPress Şampiyonası’nın olması, bu küçük demleme üreticilerinin çok yönlülüğünü ve kalitesini gösteriyor.
Devamı...
V60 DRIPPER
Doğru kahveyi seçtiğiniz sürece, ucuz ve pratik kahve demleme ekipmanları ile lezzetli bir fincan kahve yapabilirsiniz. V60 Dripper evde, kafede, yolda veya kampta kullanabileceğimiz çok yönlü bir demleme ekipmanı. Hafiftir ve kırılmaz özel plastik ham maddesi ile kanserojen madde içermez. Özel yivleri sayesinde ve özel açısı sayesinde en iyi demlemeyi elde etmenizi sağlar.
Devamı...
Hızlı ve Ücretsiz Teslimat

Hızlı Teslimat

Tüm siparişlerinizi hızlı
şekilde teslim ediyoruz.

Para İade Garantisi

Para İade Garantisi

30 gün içinde para iadesi yapıyoruz

7 - 24 Müşteri Desteği

7/24 Müşteri Desteği

7/24 müşteri desteği sağlıyoruz.

Güvenli Çevrimiçi Ödeme

Güvenli Çevrimiçi Ödeme

SSL / Secure sertifikasına sahibiz

back to top
FİLTRELE