Awasa Blend Kahve 250 Gram
Awasa Blend Kahve 250 Gram
Awasa Blend Kahve 250 Gram
Awasa Blend Kahve 250 Gram
Awasa Blend Kahve 250 Gram
Awasa Blend Kahve 250 Gram

Awasa Blend Kahve 250 Gram

Fiyat : ₺120,00  + KDV
KDV Dahil : ₺121,20

SERT KAHVE SEVENLERİN TERCİHİ...

Addis Ababa Coffee markamız, sizlere arabica kahve türünün ana vatanı olan Etiyopya'dan farklı çekirdek ve aromalardan kahveleri ile buluşturuyor...

Güne gülümseyerek uyanmak için sert bir kahveye ihtiyacınız mı var? Awasa blend kahve sert içimi ve düşük asit oranı ile sabahları en çok tercih edilen blendimiz dir. Etiyopya çekirdeği, tamamen doğal yöntemler ile kurutulmuş tur. Bu blendimizin en önemli özelliği, yüksek kaliteyi uygun fiyata sunmasıdır. Addis ababa coffee’de tüm çekirdekler aromasına göre ayrı sıcaklık ve sürelerde kavrulur. Awasa blend kahve; doğal yöntemlerle kurutulan Etiyopya kahve çekirdeklerinin yoğun kavurma ile elde edilmiştir. Coffee Addis Ababa'da tüm siparişleriniz ücretsiz ve hızlı kargo ile teslim edilmektedir.

Harmanımızda ki her çekirdek ayrı ayrı ısı ve süre grafiklerinde kavrularak tadım esnasında hepsinin tadını hissetmenizi sağlar.

Kavurma sistemimiz sayesinde, içerken acı tat bırakmaz, midenizi rahatsız etmez.

Kahvemiz çekirdek kalitemiz, kavurma teknolojimiz, saklama koşullarımız ve operasyonda ki özenimiz ile , sizlere içerken rahatsız etmeyecek , keyifli bir kahve sunuyoruz...

En önemli unsur, her pakette aynı lezzete sahip olmamız...

Etiyopya'da 500 kişilik dev kadromuz ile biz sadece kahve tüccarı değiliz, Etiyopya ve Türkiye'de büyük bir aileyiz.

Haftalık kavurmalarımız ile her zaman taze kahve sevk etmekteyiz.

Tüm stoklarımızı kavrulmuş çekirdek olarak bekletmekte, siparişe göre anlık çekerek göndererek sizlere en taze kahve ulaşmasını amaçlamaktayız.

Özel ambalaj ile gıdaya uygun %100 güvenli, valf sistemi ile kahveden oluşan gazın dışarı atılmasını ve dışardaki hava ile temasını önleyerek uzun süre tazeliğinin korunmasını sağlamaktayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
*/